Pimaş Boru Tıkanıklığı Nasıl Giderilir?

0 3

Pimaş boru tuvalet ve banyolarda gider alanında kullanılan borularda oluşmaktadır. Boruların sürekli olarak kullanımı zaman geçtikçe yapısının bozulmasına ve borunun tıkanmasına beden olacaktır. Pimaş borular uzun dönemler boyunca kullanıma uygun olarak üretilen ve kullanılan borularda biridir. Yıkama ve temizleme sırasında dikkatli olarak çalışmak gerekir. Pimaş boruda yıkama öncesinde herhangi bir yerinde tıkanma oluştuğuna bakılması gerekmektedir. Bu tür işlemler ve kontrol aşamalarında çeşitli cihazlar kullanılmaktadır. Kullanılan hazlar tesisatçı ya büyük kolaylık sunmaktadır. Pimaş borularda yıkama için basınçlı su kullanılmaktadır. Tıkanıklık nedenleri arasında çok sayıda yabancı cisim kaçması ve borunun zaman içinde eskiyerek işlevini yitirmesi tıkanmasına neden olacaktır. Pimaş borunun tıkanmaya uygun olması ve çok eski olmaması gerekir.

Pimaş Boru Temizlik ve Yıkama Sırasında Yapılacaklar

Pimaş tıkanıklık açma her zaman dilimi içinde tıkanma sorununa çözüm bulmak amacıyla yıkama ve tıkanıklık açma yöntemleri kullanılmaktadır. Yıkama işlemleri sırasında basınçlı su kullanılarak boruyu tıkayan maddeler borudan atılmaktadır. Birkaç dakika süren bu işlem sonucunda daha sağlıklı ve temiz bir pimaş boru elde edilir . Her pimaş Boru yıkama ve temizlik işlemine uygun yapıda olmayabilir. Çok eskiyen ve değişimi gereken borularda tıkanıklık alanı tespit edilerek borunun yenisi ile değişimi sağlanır.

Pimaş açmaoldukça uygun maliyetlerle yapılmaktadır. Müşteri bütçesini zorlamayacak fiyatlarda da tıkanıklık açma işlemleri yapılır. Basınçlı su kullanımı ile temizleme için borunun herhangi bir yerinde yırtık ve patlama durumu olmamalıdır. Hızlı olarak yapılan yıkama işlemi sonrasında boru tıkanıklık sorunu giderilmektedir. Alanında uzman bir tesisatçı tarafından verilen kaliteli hizmetlerden yararlanmak faydalı olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99