Mutfak Lavabosunun Tıkanmaması İçin Yapılacaklar

0 8

Mutfak lavabosunun tıkanması sorunu birçok dairede görülen sorunlar arasında yer almaktadır. Bir lavabonun kullanım sırasında tıkanmanın nedenleri arasında yiyecek artıklarının gider ağzında tıkanma oluşturması ve zamanla birikerek yağ oluşumuna neden olması hususu bulunmaktadır. Mutlak lavaboların sıklıkla tıkandığı görülmektedir. Kullanım sırasında lavabo giderlerine fazla miktarda çöp ve atık madde gitmesinin engellenmesi gerekmektedir. Atık yağların lavabo giderinde değil bir kavanoza konularak dönüşüme verilmesi gerekir. Yağların zamanla kurutarak yapışkan bir hal almadı kullanıcı hatasından kaynaklanmaktadır. Düzenli olarak lavabo açmasa kullanılan ürünler ve malzemeler de kullanılmalıdır.

Lavabo Tıkanıklıklarında En Kaliteli Hizmet Profili Manisa Tesisatçı

Mutfak lavabosu tıkanıklığı zamanla oluşan ve müdahale edilmesi gereken tıkanıklık türlerinden biri olmaktadır. Farklı nedenlerden kaynaklı olarak ortaya çıkan tıkanıklık sorunu lavabo giderini kullanılamaz hale gelmesinden kaynaklanmaktadır. Gider hattında meydana gelen birikme sonucunda lavabo içinde oluşan atık su gidere ulaşamadan birikmeye başlar. Tesisatçı aranarak sorunun çözümü için beklenilmelidir. Su kullanımı yapılmamalıdır. Atık suyun lavaboda birikmesi daha hızlı şekilde bakteri üremesine de neden olmaktadır. Sorunun çözümü için hemen bir tesisat ustası çağrılmalıdır.

Manisa su tesisatçısı ile lavabo tıkanıklık açma işlemleri hızlıca yapılmakta ve gider kontrolü sağlanmaktadır. Giderde oluşacak olan tıkanıklık için tesisatçı gider kontrolü yaptıktan sonra en etkili uygulama yöntemi kullanarak soruna müdahale etmektedir. Başarılı ve profesyonel bir hizmet için Manisa tesisatçısını  arayabilir ve servis isteyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99